Letenje še nikoli ni bilo tako enostavno in varno kot danes

datum: 26.01.2017

Predavanje Staneta Krajnca, pionirja marsikatere letalne naprave....

DPL Posočje

Pozdravljeni,

vljudno vabimo vas in vaš klub na predavanje g. Staneta Krajnca, pionirja marsikatere letalne naprave v Sloveniji ter vesplošnega ljubitelja prostega letenja. Od zmajarstva, padalstva do BASE skokov. Stane nas bo popeljal skozi zgodovino in nit zgodbe držal na razvoju same tehnologije, ki je privedla do novih varnostnih standardov katere vsi uživamo.

Predavanje je odprtega tipa, vabljeni so čisto vsi. Dogodek bo 10.2.2017 v centru MINK ob 19h. Šank bo odprt, pred, med in po predavanju ;)  Tisti, ki ste tudi virtualno podkovani se lahko prijavite na Facebook dogodek 

https://www.facebook.com/events/1793099271016057/  

Vljudno prosimo če razmožite dogodek tudi med vaše člane.


Se vidimo   Lep pozdrav   Matjaž Klemenčič