Green Challenge Vipavska dolina december 2016

datum: 11.12.2016

vip_challenege_2106

Zelenega izzviva se je udeležilo 11 tekmovalcev. Start in cilj sta bila v Piceriji Anja v Budnjah. Po mrzlem in meglenem jutru je tekmovalce na poti proti koči na Čavnu (1242m) spremljalo sonce na vrhu pa rahel južni veter. Tisti, ki so imeli preletaška padala, so prileteli skoraj do cilja ali v cilj, tisti, ki so imeli 'hribovska padala', pa so morali še nekaj kilometrov prepešačiti do cilja. Najhitrejši, Zlatko Koren, je potreboval 2uri in 6 min.
Rezultati:
1 Zlatko Koren
2 Simeon Klokočovnik
3 Aljaz Valic
4. Igor Okorn
5. Rok Kaver
6. Kopatzz
7. Roman Zemljič
8. Sandi Marinčič
9. Tine Valič

...

Čestitke vsem tekmovalcem za vzdržljivost in pogum, saj so vsi prišli do cilja!
Zahvala sponzorjem Tomato sport, Triple seven in Piceriji Anja za nagrade in pomoč pri organizaciji, Emilu Blažiču pa za čudovite pokale.
Se vidimo naslednje leto....

Fotke na Facebooku